CO MUSÍTE VĚDĚT

Rozměry/materiály

Veškeré brány, oblouky, stojany a jiné doplňky jsou vyrobeny z kovu a povrchově upraveny strukturovaným lakem s vysokou odolností. Jednotlivé rozměry dekorací najdete v sekci FOTOGALERIE (pravá lišta), po skompletování však brány nepřesahují rozměry 3x3x1m -což je nutno vědět hlavně pro použití v interiéru – stropy !!!

K jakému účelu je možno brány/oblouky použít?

Nabízené svatební brány, oblouky a další doplňky jsou vhodnou a vkusnou dekorací nejen pro SVATBY, ale i pro jiné oslavy, zahradní párty, módní přehlídky, výstavy a prezentace, a to jak v interiéru, tak v exteriéru. Co se týče stability, většina bran má pevný stojan, který plně postačí pro použití v interiéru a lze jej snadno překrýt např. kobercem běhounem. V exteriérech jsou brány navíc zajištěny skobami a oky pro ukotvení v zemi, které jsou povrchově upraveny tak, aby nenarušovaly celkový vzhled.

Doba pronájmu

Svatební brány s doplňky jsou určeny především ke krátkodobému zapůjčení – standardně 1-3 dny např.víkend,  mimo sezónu (říjen – únor) i k dlouhodobému pronájmu, dle dohody.

Jak si s bránou poradíte?

Zákazník si bránu přebírá v rozloženém stavu (2-3 díly + podstavec) vše řádně zabalené a připravené pro převoz na zahrádce auta, či na vozíku – dle velikosti brány.  Montáž i demontáž ve většině případů bez větších problémů zvládnou 2 osoby – šrouby a matice. Samozřejmě je také možné si u nás montáž/demontáž objednat – cena dohodou. Obalový materiál je nutné uschovat na zpáteční cestu!

Chcete bránu nazdobit ?

Vzhledem ke zdobnosti bran samotných (na rozdíl od běžných „chudých“ oblouků), je možná dobré zvážit, zda je vůbec potřeba nějaká bohatá květinová výzdoba. Pokud přesto chcete nechat bránu ještě nazdobit, je nutno dobře promyslet, kde se bude zdobit?            Je podstatný rozdíl, jestliže si bránu necháte nazdobit ve svatebním salonu, či květinářství, nebo až na místě samém -DOPORUČUJEME!  Z našich zkušeností víme, že není snadné (byť ne nemožné) zajistit bezpečnou přepravu již složené a navíc dekorované brány, a to jak s ohledem na její rozměry cca 3x3m, tak na dekoraci samotnou, kdy např. není možné bránu položit a jediný způsob přepravy je pak „na stojáka“. Ideálním řešením je, nechat si v květinářství, či salonu vyrobit na „doladění“ pouze několik dekoračních prvků, které si budete moci na bránu sami připevnit např. pomocí drátků. Někdy méně znamená více…

 

Napsat komentář