AKCE

NAŠE BRÁNY NA HRADĚ ŠTERNBERKU

Svatební brána Princess s dekorací

Svatební brána ROMANCE bez dekorace

JIŽ UZAVŘENO !!!
PRO PRVNÍ PÁR ZAPŮJČENÍ ZDARMA* !

Zvažujete zapůjčení svatební brány, či oblouku ? Pak neváhejte a buďte první, kdo si pod některou z našich svatebních bran řekne své ANO a navíc zcela ZDARMA*.

Čekáte nějaké ALE, jak už to u lákavých nabídek bývá? Jedno tu je, ale z naší strany jde spíše o prosbu – rádi bychom pořídili několik (max 5) snímků novomanželů pod naší svatební bránou na jejich vstupu do nového života. Vybrané snímky budou následně umístěny na tyto webové stránky v sekci FOTOGALERIE.

* Zapůjčení zdarma = 0,- Kč za samotný pronájem . V případě, že požadujete i montáž/demontáž a dopravu, tyto položky Vám budou naúčtovány dle platného ceníku. Pokud si dopravu, montáž i demontáž zajistíte sami, pak máte bránu skutečně ZDARMA!

Při převzetí tedy zaplatíte pouze kauci ve výši 3.000 -5.000,- Kč dle typu brány. Kauce Vám bude vrácena při konečném předání brány (více info ke kauci viz ceník).

 

2 Responses to AKCE

 1. Monika Holická says:

  Dobrý den,

  měla bych zájem o zapůjčení svatební brány v termínu 8.6.2013. Montáž i demontáž bjsme schopní zajistit sami.

  Děkuji za odpověď.
  S pozdravem

  M. Holická

 2. Hana Ďurčíková says:

  Dobrý den, prosím o sdělení ceny pronájmu brány Princess, montáž, dopravu jsme schopni zajistit sami. Potřebovala bych ji na tento pátek 3. 5. Prosím o sdělení místa, kde je možno ji vyzvednout a kdy. Děkuji.

Napsat komentář